Windows 11

Şunu belirtmek isteriz ki, 'Windows 11 Hakkında Resmi Açıklama' konusu altında paylaşmış olduğunuz tüm yorumlar, görüşler, öneriler veya şikayetler bu süreç boyunca tarafımızca detaylı ve kapsamlı incelenmiş olup, adım adım takip edilmiştir.

Microsoft Topluluğunda herhangi bir konu hakkında görüş, öneri ve şikayetleriniz özenle değerlendirilir. Çünkü siz, Windows'un veya farklı bir Microsoft ürün ve hizmetinin geliştirilmesinde önemli bir role sahipsiniz ve bu, her şeyin sizler sayesinde olabileceğinin göstergesidir.

Bildiğiniz üzere, birkaç yıl önce Windows 10 işletim sisteminin, Windows ürününün son sürümü olacağı konusunda müşterilerimiz ve kullanıcılarımızla hemfikirdik. Ancak, dünya hızla gelişiyor ve değişiyor. Ve bu noktada biz, geleceği şekillendirme konusunda önemli bir rol üstlenerek Windows 11'i duyurduk.

Windows 10 işletim sisteminin, Windows ürününün son sürümü olacağı konusunda net fikir ve duruş sergileyen üst düzey Microsoft yöneticilerimiz uzun bir süredir aramızda değil. Bu noktada, artık yeni kapıların açılması gerektiği konusunda aldığımız tüm geribildirimler aracılığıyla yeni bir geleceğe imza atıldı.

Söz konusu olan bu açıklama ise, geçtiğimiz yıllarda ne yazık ki müşterilerimizi hedef alan 'Windows 11' adı altındaki dolandırıcılık girişimleri hakkında bilinçlendirme amacıyla yayınlandı.

İşte Windows 11, artık bizimle. Üstelik şimdiye kadarki yapmış olduğumuz en iyi Windows sürümü.

19 Yıllık deneyim ile çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.